Najlepšie sa píše z vlastnej skúsenosti

Venujem sa nie len tvorbe webov pre zákazníkov, ale zaoberám sa aj prevádzkovaním siete vlastných blogov. Jednak pre možnosť publikovať články s linkami na zákaznícke stránky, jednak pre tvorbu a publikovanie obsahu a zobrazovanie reklamy Adsense. To nie je žiadne tajomstvo. Rozkladám tak svoje podnikateľské riziko a diverzifikujem zdroje príjmov. A tiež nie je žiadnym tajomstvom, že prevádzkou vlastných webov získavam skúsenosti, ktoré môžem potom poskytnúť svojím platiacim zákazníkom. Oni sa venujú svojmu biznisu, internetový marketing môžu prenechať na mňa.

Bonusom je potom dobrá znalosť WordPressu, na ktorom robím väčšinu www stránok. No len perfektná znalosť systému pre tvorbu dobrých článkov nestačí. Je treba rozumieť aj téme, o ktorej sa píše. Preto sú moje weby zamerané len smerom, v ktorom som za svojho života získal nejaké skúsenosti a vedomosti alebo koníčku, ktorému sa práve venujem. Preto veľmi rád píšem o modelárstve a tiež o fotografovaní ako aj cykloturistike. Minimálne dva koníčky totiž pri tom dokážem spojiť.

Fotografoval som veľa aj v záhrade mojej priateľky. A čosi v nej občas aj urobil. Keď sme spolu rozšírili záber, a to doslova, keď sme si kúpili záhradu na dedine a začali vlastne na zelenej lúke, lebo tam nič nerástlo, budovať ovocnú záhradu s prvkami oddychovej záhrady, opäť som zobral foťák do ruky. Najprv pri dokumentovaní pôvodného stavu a neskôr pri všetkom, do čoho som sa tam pustil. Nie len pri stavbe plota, ale aj pri presádzaní ovocných stromov či budovaní paletového kompostéra. Samozrejme že som nevynechal ani svoje skúsenosti s používaním elektrického a akumulátorového náradia.

Osobné skúsenosti a fotografie z praxe zaujímajú čitateľov. Najmä keď sa jedná o nekomplikované či netradičné postupy. Osobitne každého zaujíma môj fúrik na baterky. Nie len na internete, ale aj v praxi, každý si ho chce vyskúšať, každý ho chce voziť po záhrade. Asi preto, že je to prvý fúrik, ktorý netreba tiskať 😉

A nie len, že sa tieto články z praxe ľuďom páčia a radi ich čítajú, mne sa aj dobre píšu. Prakticky druhý či tretí deň po skončení práce si preberiem fotky, zhrniem výsledky a skúsenosti a napíšem článok. Napríklad aj o tom, že ja bez foťáku ani do záhrady nechodím.

Pridať komentár

Môžete použiť nasledovné HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.