PR články a odkazy

písanie

Najlepšou reklamou na internete je to, keď o vás píšu iní. Keď o vašej stránke píšu na iných stránkach a odkazujú na vaše www stránky. Jednak to privádza návštevníkov, ľudí, ktorí majú záujem o produkt z vašej ponuky a získali doporučenie na stránkach, ktorým dôverujú, jednak to majú radi aj vyhľadávače www stránok, pretože tým, že na vás odkazuje veľa stránok, preukazujete dôveryhodnosť a autoritu stránok. A tým sa môžu vaše www stránky dostať na vyššie miesta vo vyhľadávaní na zvolené kľúčové slovo.

Docieliť však masívne odkazovanie na vaše stránky nie je jednoduché a nejaký čas to trvá. Dá sa to urýchliť zverejnením tlačových správ alebo článkov popisujúcich vaše služby a tovary na stránkach, k tomu určených. Problematika PR článkov má svoje úskalia, ale sme pripravení vám pomôcť. Sami prevádzkujeme niekoľko webov pre zverejnenie propagačných článkov a spolupracujem aj s firmami, podnikajúcimi v tejto oblasti.

Okrem článkov je obľúbená aj metóda krátkych odkazov, linkov, na iných stránkach, často nazývaných ako partnerské odkazy. Táto metóda získavania popularity vlastnej stránky je menej účinná, ale vieme ju zabezpečiť.

Takisto môžeme vyrobiť reklamné grafické banery a zabezpečiť ich umiestnenie na takýchto stránkach.