Reklamné systémy

Reklamné systémy

Reklama je všade okolo nás. V televízoroch, v časopisoch, na bilboardoch. Internet nevynímajúc.

S jediným rozdielom. Na internete je reklama kontextovo cielená.

To znamená, že na stránkach o bavlnených ponožkách uvidíte reklamu na odev, obuv, šport, ale nie na ručné vŕtačky alebo detské bábiky. Navyše, nezaplatíte za to, že vašu reklamu niekto videl, ako v novinách, ale že na ňu klikol a prišiel na vašu www stránku. Teda platíte za skutočného zákazníka, nie iba náhodného okoloidúceho (čo si číta nejaký magazín pri čakaní na manželku u lekára).

Ale pozor. Mať reklamu na internete neznamená, že na vašu www stránku máte dať kopu reklamy. Ak váš web má za cieľ prilákať zákazníkov a predať im vaše produkty alebo služby, tak im predsa nebudete ukazovať lákavé reklamy, aby si klikli a odišli z vašej stránky.

Mať reklamu znamená, že na iných www stránkach bude umiestnená reklama vašej www stránky a firmy, ktorá bude lákať ľudí na vašu stránku kúpiť si, čo predávate.

S majiteľmi iných www stránok vám pomôžeme dohodnúť kontrakty na propagáciu vašej www stránky alebo môžete reklamu zobrazovať pomocou globálnych reklamných systémov, ako je Adsense alebo eTarget a pre Českú republiku aj Sklik.

Niekoľko stránok pre prezentáciu našich klientov sami prevádzkujeme, kontaktujte nás.