Problém s úpravou Easy Contact Forms

Na veľa www stránkach sa prestala zobrazovať mailová adresa a namiesto toho tam môžete nájsť kontaktný formulár. Pri jeho vypĺňaní nevidíte adresu, na ktorú bude obsah správy odoslaný. Je to preto, aby roboty nemohli túto adresu „ukradnúť“ zo stránky a posielať na ňu nevyžiadanú reklamu.

Jedným z modulov redakčného systému WordPress (beží na ňom aj tento web) pre správu kontaktných formulárov je Easy Contact Forms z nadpisu článku. Ako už z názvu vyplýva, ľahko sa nastavuje a spravuje. Ale len do jednej chvíle.

Keď z nejakého dôvodu, najčastejšie to je bezpečnosť webu, zmeníte užívateľa s prístupom administrátora webu a vymažete toho, pod ktorým ste vytvorili kontaktný formulár v plugine Easy Contact Forms, pri pokuse tento formulár opraviť nastane chyba. Plugin si pamätá, ktorý konkrétny užívateľ ho vytvoril a dožaduje sa vytrvalo prihlásenia tohto užívateľa.

Keďže užívateľ neexistuje, nemôže sa prihlásiť. Môžete skúsiť tohto užívateľa opäť vytvoriť, môžete skúsiť plugin odinštalovať a znova nainštalovať pod súčasným administrátorom alebo môžete skúsiť nainštalovať iný plugin pre správu kontaktných formulárov, ktorý nebude taký tvrdošijný.

Ponuka:  ,

Pridať komentár

Môžete použiť nasledovné HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.