Greenhousing ponúka technické riešenia privátnych cloudov a clustrov

Praha, 11. novembra 2014 – Spoločnosť Greendata predstavuje v deň svojich štvrtých narodenín úplne novú ponuku serverových clustrov a privátnych cloudov, ktoré zákazníkom umožnia ešte spoľahlivejšie služby a jednoduchšie ovládanie a administráciu. A hlavná výhoda okrem odolnosti služieb? Ako vždy je to aj cena, teraz navyše aj s narodeninovou zľavou 30%.

Vysoká dostupnosť služieb pod zmluvou

Všetky clusterové riešenia, ktoré Greenhousing novo ponúka, sú tzv. Failover. Znamená to, že keď server na jednej strane z akéhokoľvek dôvodu „spadne“, úloha a s ním aj spojený internetový projekt ide na druhom serveri nerušene ďalej. Vysokú dostupnosť služieb zabezpečuje okrem zdvojenia serverov tiež tzv. GeoClustering, teda rozmiestnenie serverov do geograficky oddelených dátových centier. Vďaka tomu služba obsahuje zmluvné zabezpečenie SLA od 99,96% do 99,98% podľa výberu tarifu.

Jednoduchá administrácia

Druhou úrovňou novej ponuky je komfort pri administrácii služieb, a to vďaka Green VPS Makeru. To tiež zákazníkom umožňuje presun bežiacich virtuálnych strojov a kontajnerov z jedného fyzického servera na druhý bez akéhokoľvek výpadku. V rámci Green VPS Makeru je možné využiť tiež napr. knižnicu a viac ako 200 pripravených kompatibilných kontajnerov projektu Turnkey Linuxu, ktoré pokrývajú všetky druhy e-commerce aplikácií: CMS (WordPress, Joomla) Eshop, Web Dev apod.

„Pre dosiahnutie čo možno najväčšej pružnosti je naša ponuka serverových riešení schopná prevádzkovať virtuálne servery ako pre operačný systém Linux, tak aj pre OS MS Windows,“ hovorí Petr Hromádko, technický riaditeľ spoločnosti Greendata, ktorá službu Greenhousing prevádzkuje. „Zákazníkovi je služba odovzdaná inštalovaná a podľa požiadavky aj virtualizovaná. Pokiaľ si zákazník praje neobmedzenú technickú podporu, dá sa to ľahko riešiť balíčkom managed.“

Tarify sa predstavujú

Tarify začínajú na sume 4 990 Kč mesačne za technické riešenie, ktoré je zložené z dvoch fyzických serverov so 16 procesorovými jadrami, 8 IPv4 adresami, až 64GB RAM pamätí a 4TB úložiskom spolu SLA 99,96%. Naopak najvyšší tarif s názvom Green Private Cloud ponúka 6 serverov v 3 geografických lokalitách s až 144 procesorovými jadrami, až 864GB RAM pamäte a 24TB úložiskom so 128 IPv4 adresami. Viac nájdete na stránkach firmy. Na uvedené služby sa vzťahuje 30-dňová garancia vrátenia peňazí. Ceny neobsahujú DPH.

Narodeninová zľava

Kto si do konca novembra aktivuje jeden z clustrových tarifov, získa automaticky zľavu 30% z pravidelného mesačného paušálu, a to po dobu 4 nasledujúcich mesiacov. Zľava sa vzťahuje iba na nové aktivácie clustrových tarifov: cluster.greenhousing.cz.

O spoločnosti Greendata s.r.o.

Greendata s.r.o. je podnik, ktorý sa od roku 2010 pod obchodnou značkou Greenhousing úzko špecializuje v rámci trhu internetových služieb na serverhosting a služby s tým súvisiace. K 1. júlu 2014 spoločnosť obsluhovala internetové servery viac ako trom stovkám firemných zákazníkov medzi ktoré patrí ČSOB Dôchodková spoločnosť, Rádio 1, Nestlé alebo pivovar Svijany. Greenhousing je navyše postavený na myšlienke čo najväčšej ekologickej zodpovednosti. Spoločnosť ponúka svoje služby pod hlavičkou zeleného desatora a ďalej podporuje CSR projekty zamerané na životné prostredie.

Pridať komentár

Môžete použiť nasledovné HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.