Čestina do témy Suffusion 4.4.7

Včera som dal k dispozícii na stiahnutie slovenčinu do témy Suffusion 4.4.7 pre WordPress. Pretože prevádzkujem aj niekoľko českých webov, a na jednom z nich používam Suffusion tému, po aktualizácii zo staršej verzie 4.1. na novú 4.4.7 som potreboval novú lokalizáciu.

Do staršej verzie témy Suffusion som mal češtinu stiahnutú od kolegu z netu, no po aktualizácii už nefungovala, tak som sa pustil do novej verzie sám, nechcel som nechať čitateľov „na holičkách“. Keďže aj ja som mal možnosť na začiatku získať českú lokalizáciu zadarmo, ponúkam ju aj vám.

Preklad nie je na 100%, ale v praxi by ste nemali naraziť na nezrozumiteľnosť pri prezeraní webu alebo pri jeho administrácii.

Súbory po rozbalení uložte na web do adresára /wp-content/themes/suffusion/translation/ a nezabudnite, že po aktualizácii témy o ne prídete. Pri drobnej aktualizácii pomôže nahrať lokalizačné súbory zo zálohy späť na web a všetko funguje. Pri rozsiahlejšej aktualizácii určite pripravím nový preklad, tak keď tak napíšte do komentára, keď by ste mali s lokalizáciou problémy.

Tu je čeština do témy Suffusion 4.4.7 pre WordPress na stiahnutie:

 

Suffusion-cz-4.4.7

 

 

Ponuka:  ,

8 komentárov k Čestina do témy Suffusion 4.4.7

 • Jaro  napísal:

  Ahoj.
  Ďakujem za možnosť lokalizácie.
  Rozbalené súbory som nakopíroval do spomínaného adresára a nič.
  Je potrebné ešte niečo nastaviť, aby to fungovalo?

  Prosím píš mi na mail.
  Ďakujem

  • admin  napísal:

   Ahoj.

   Samozrejme musia byť všetky súbory na svojom mieste a WordPress nastavený na jazyk „sk_SK“. Zdá sa, že je v tomto smere všetko OK, tak neviem, prečo to nefunguje na 100%. Takto na diaľku to neviem posúdiť.

   Ale ako vidím, musím si vyriešiť problém na tomto blogu a to písmo komentárov 😀

  • admin  napísal:

   Sorry, páli mi to až na druhý pokus 😀

   Píšeme si v téme „Čestina do témy Suffusion 4.4.7“ a samozrejme ak máš nastavený WordPress do slovenčiny a podhodíš mu jazyk témy v češtine, tak to nemôže fungovať 😉
   Zbehni do vedľajšieho článku „Slovenčina do témy Suffusion 4.4.7“, stiahni a rozbaľ tú a potom už to určite pôjde 😉

 • Jaro  napísal:

  ahoj
  ja sa chcem ospravedlnit tebe. pisem sice v ceskej sekcii ale mam wp slovensky a aj tvoju cestinu som nahral slovensku. v adresary translation bol jeden subor a k nemu som nahral tvoje dva a nefunguje to.
  tak neviem co vcul.

  dik

  • admin  napísal:

   Tato na diaľku netuším, kde je zádrhel a prečo ti to nechce ísť poriadne.

 • Jaro  napísal:

  alebo este : wp mam v slovencine, znamena to ze je nastaveny na jazyk sk_SK? ak nie tak kde sa to nastavuje? dik

  • admin  napísal:

   Ano, v súbore wp-config.php sa tak nastavuje slovenčina pre WordPress.

 • Jaro  napísal:

  ano uz som to pozeral. je nastavena na sk_SK
  tak preco to nefunguje? nechapem

Pridať komentár

Môžete použiť nasledovné HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.